زمان جاري : شنبه 29 شهریور 1399 - 9:46 قبل از ظهر
نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم


سلام مهمان گرامي؛
مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد


آيا ميدانيد؟ ايا ميدانيد :


قوانین انجمن
۱- هر کاربر می تواند برای عضویت در انجمن، تنها یک نام کاربری ایجاد نماید مگر در موارد خاص که لازم است با اجازه مدیر سایت باشد .
۲- تمامی کاربران می بایست هنگام عضویت در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری و پروفایل (مشخصات کاربری) خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری (به تشخیص مدیران کانون)، نام کاربری مسدود خواهد شد.
۳- تغییر نام کاربری امکان پذیر نیست . لذا در انتخاب نام کاربری خود دقت نمائید.
۴- پس از عضویت، امکان لغو عضویت یا درخواست حذف پستها توسط کاربر وجود نخواهد داشت.
۵- گذاشتن لینک هایی که خلاف قوانین سایت باشد ممنوع است و در صورتی که کاربری مرتکب این تخلف شد، بدون تذکر لینک مربوطه ویرایش یا حذف خواهد شد و کاربر خاطی مشمول قوانین محدودیت کاربری خواهد شد.
۶- انجمن سایت هیچ مسئولیتی نسبت به ارتباط خصوصی کاربران از طریق سایت را ندارد.
۷- توصیه اکید به کاربران می شود که مطالب و سوالات خود را از طریق کارشناسان سایت مطرح نمایند و از ایجاد ارتباط خصوصی ناآگاهانه با دیگران کاربران سایت بالاخص جهت پرسش یا مشاوره خودداری نمایند.
۸- محیط انجمن متعلق به همه کاربران است لذا هرگونه تخلف یا اشکال را به مسئولین سایت اطلاع دهید.
۹- رسیدگی به تخلف کاربران سایت تنها از طریق مدیریت سایت امکان پذیر است و هرگونه برخورد شخصی با دیگر کاربران سایت، ممنوع بوده و خلاف قوانین سایت شمرده می شود.
۱۰- حفظ حرمت کاربران وظیفه همگانی بوده از این رو در صورت مشاهده هر گونه مزاحمت ،تمسخر، اعتراض، توهین و بی احترامی به کاربران، مدیران یا مسئولان سایت، برای کاربر مربوطه، محدویت کاربری ایجاد خواهد شد.
۱۱- با توجه به طرح سوالات و شبهات فراوان در محیط انجمن با هدف پاسخگوئی، در صورتی که مطالب طرح شده را برای خود مضر تشخیص دادید، از مطالعه آنها بپرهیزید. لازم به ذکر است این انجمن هر گونه مسئولیت شرعی و قانونی را در قبال تاثیر کاربران از مطالعه ناقص و سطحی مطالب مطروحه، از خود سلب می نماید.
۱۲- عضویت در سایت به منزله پذیرفتن قوانین کاربری سایت می باشد و هرگونه تخلف از این قوانین موجب محدودیت کاربری خواهد بود.
۱۳- با توجه به محیط مذهبی سایت کاربران ملزم هستند از آوا تار٬ امضاء و تصاویر مناسب در پروفایل و آلبوم کاربری خود استفاده نمایند و درصورت عدم رعایت موارد فوق ویرایش یا حذف شده و کاربر خاطی مشمول قوانین محدودیت کاربری خواهد شد.
۱۴- ارتباط خصوصی و تبادل هر گونه آدرس، تلفن یا هرنوع اطلاعات شخصی از طریق سایت ممنوع بوده و تخلف از قوانین سایت محسوب می شود.
۱۵-کاربران می توانند جهت مشاوره بیشتر در مورد سوالات و شبهات مطرح شده در سایت از طریق صفحه اصلی سایت با تماس با ما و یا ارسال پرسش اقدام کنند.
۱۶- این انجمن جهت پرسش و پاسخ های عمومی می باشد و در صورت داشتن سوالات خصوصی وارد صفحه اصلی سایت شوید و از لوگوی ارسال پرسش اقدام کنید تا جواب به ایمیل شما ارسال شود.


تماس با ما | ثبت نام در تالار گفتگوی حمرا | بازگشت به بالا | پيوند سايتي RSS